Bericht van Topfit Fysiotherapie, Martijn Poort, 17 september 2024

Inloophuis Passie, Centrum voor mensen die leven met en na kanker, op de Botter 14-01 in Lelystad, biedt in samenwerking met Topfit Fysiotherapie, onderstaande lessen aan:
14 oktober t/m 16 december
In een serie van 10 lessen op maandagochtend, die wordt gegeven van 11.00-12.00u, onder begeleiding van Astrid van Brederode-Gommers, oncologie fysiotherapeut, van Topfit.
Hierbij zal er aandacht zijn voor beweging en ontspanning.
Vermoeidheid; verminderde conditie en spierafbraak zijn consequenties waar veel mensen die onder behandeling zijn (geweest) voor oncologische klachten, last van hebben.
Juist om bovenstaande reden is het belangrijk om te blijven bewegen om zo de vermoeidheid te verminderen en de algehele fitheid te vergroten.
Na afloop is er gelegenheid om met elkaar nog even na te babbelen onder het genot van een heerlijk kopje koffie of thee, die we gratis krijgen van:
Man met de Baard, de Lelystadse koffiebranderij aan de Zeilweg 2F, 8243PK Lelystad en
Jumbo, Voorstraat, trakteert er iets lekkers bij.
